Вентилатори комплект Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Seasonic
Модел:
MAGFLOW
Партиден номер:
1YFNDF1RT3A10W
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
173.42 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Seasonic MAGFLOW
Три 120 mm черни PWM вентилатора
Система с магнитни верижни конектори за намаляване на претрупването на кабели
Максимална скорост 2000rpm при 33,78dB(A)
107,6m³/h максимален поток и максимално статично налягане 2,61 mm H2O
Гумени подложки за намаляване на вибрациите
Характеристики
  • Dimensions: 120.4 mm x 365.8 mm x 26.6 mm (3 x Daisy-chained fans)
  • Weight: 212.70 g
  • Bearing: Fluid Dynamic Bearing
  • Size [mm]: 120 mm
  • Rotational speed [RPM]: 600'2000±10% RPM
  • Max. pressure (mm H2O): 2.61 mm-H20 (max.)
  • Acoustical noise [dB (A)]: 9.9'33.78 dBA
  • Maximum air flow [CFM]: 63.33 CFM (max.)
  • Input (Watt):
    Nominal Input Voltage:12 VDC;
    Rated Input Current:0.10 A;
    Startup Current:0.18 A (max.)
  • MTBF [hours]: 100,000 hours
  • MAGFLOW 120 MM 3-PACK
    Model NameSeasonic MagFlow 1225 PWM
    Model Number SF-12025MF-P
    Nominal Input Voltage 12 VDC
    Rated Input Current 0.10 A
    Startup Current 0.18 A (max.)
    Rotational Speed 600'2000±10% RPM
    Acoustical Noise 9.9'33.78 dBA
    Air Flow 63.33 CFM (max.)
    Air Pressure 2.61 mm-H20 (max.)