Захранващ блок Seasonic SSP-850RS Enterprise 850W 80+ Gold
Продуктов код: 91001
Захранващ блок Seasonic
Захранващ блок Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
SSP-850RS
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
183.28 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Seasonic SSP-850RS
Технически характеристики
Overview
ATX Compatibility Intel ATX 12 V v2.3 compliant
Dimensions 160 × 150 × 86 mm
Circuit design DC to DC converter design
Fan 80 mm double ball bearing fan
Fan Control S2FC
Protections SCP, OVP, OPP
Connections PCIe
Safety and Environmental Compliance cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI
Technical Specifications
Input Frequency 50 / 60 Hz
Efficiency 80PLUS® Gold
Line Regulation ‡ 1% (typical)
Load Regulation ‡ 5 % (typical)
Cross Regulation ‡ 5 % (typical)
MTBF, full load @ 25 °C ambient (excl. DC fan) > 100,000 hours
Active Power Factor Correction 99 % (typical)
DC Output
+3.3V +5V +12V -12V +5 Vsb Total Continuous Power Input Type
20A 35A 70A 0.3A 3A 850 W 100-240 VAC
200 W(max.) 840 W(max.) 3.6 W 15 W
Описание
Power supply 850W, APFC, 8cm fan, ATX 12V v.2.3, 80+ gold, DC to DC converter design, MTBF full load 25? amb. : >100K hours; SSP-850RS
Подробно описание
Fully Fixed
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!