Захранващ блок Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Seasonic
Модел:
Партиден номер:
SSR-700TL
Гаранция:
144 месеца
Цена с включен ДДС:
/
497.70 лв.
Гаранционен срок 144 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Seasonic SSR-700TL
Мощност
700 W
Форм фактор
ATX
Конектори
1 x 20+4 PIN
Конектори
8 x SATA
4 x PCI-Express 6+2-pin
5 x Molex
2 x CPU 4+4 Pin
1 x 12VHPWR (12+4) Pin
Ефективност
90 %
Сертификати
80 PLUS® Titanium
Модулен захранващ блок
Да
PFC
Active PFC
Ефективност
80%
Размери на вентилатора
Без вентилатор
Размери
170 x 150 x 86 мм
Входно напрежение
100 - 240 VAC
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SEASONIC PRIME TX-700 700W 80+ Titanium Fully Modular