Захранващ блок Segotep BN750W-V2 750W 80 Plus Bronze
Производител:
Segotep
Модел:
Партиден номер:
BN750W-V2
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
103.03 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Segotep BN750W-V2
Мощност и ефективност
Захранването предлага номинална мощност 750 W, като в спецификациите е посочено и „до 800 W“. Сертификацията 80PLUS Bronze гарантира по-добра енергийна ефективност при типични натоварвания и намалява загубите на ток. Дизайнът с single rail 62 A осигурява стабилно подаване на ток към критичните компоненти.
Съвместимост
Свързаност и конектори
  • 1 x 24-pin (580 mm)
  • 2 x 4+4-pin EPS12V (680 mm)
  • 1 x PCIe 16-pin
  • 3 x PCIe 6+2-pin
  • 3 x SATA
  • 2 x Molex
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Захранващият блок разполага с 120 мм вентилатор за активно охлаждане, който поддържа стабилни работни температури при различни натоварвания. Произволни конкретни стойности за ниво на шума не са посочени от производителя.
Физически характеристики и наличност
Модел
Производител
Segotep
Наименование
Захранващ блок Segotep BN750W V2 750W 80PLUS Bronze PCIE 5.1 - черен
Партиден номер
BN750W-V2
EAN
Основни параметри
Мощност
750W
Мощност (Watts)
до 800W
Сертификация
80PLUS BRONZE
Съвместимост
Поддържа
PCIe 5.1
Конектори
Налични конектори
  • 1 x 24-pin 580 mm
  • 2 x 4+4-pin EPS12V 680 mm
  • 3 x PCIe 6+2-pin
  • 1 x PCIe 16-pin
  • 3 x SATA
  • 2 x Molex
Физически характеристики
Вентилатор
120 мм
Цвят
черен
Допълнителни функции
Характеристики
Single Rail 62A
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!