Телевизор Sony
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Sony
Модел:
Партиден номер:
K43S35BP.CEI
ТВ Технология:
Direct LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
43.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
1249.76 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Sony K43S35BP.CEI
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
Смарт функции
Дизайн и монтаж
Моделът идва в елегантен черен цвят и разполага с VESA съвместимост за стенен монтаж (200 x 200 mm). Размерите му с поставка са 96.4 x 26.6 x 62.9 см, което го прави подходящ за различни пространства. Елегантният и компактен дизайн подхожда на всякакъв вид интериор.
Основни характеристики
Размер на екрана
43" (109.22 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
Direct LED
Резолюция
3840x2160
Честота
50 Hz
Свързаност
Мрежа
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built in
Bluetooth
Bluetooth
Изводи за свързване
  • 4 HDMI
  • 2 USB
  • RF in
  • Digital Audio out
  • eARC/ALLM
  • IF in
Аудио
Мощност на високоговорителите
10W + 10W
Тип високоговорители
2 Full Range Bass Reflex, Bass Reflex Speaker, X-Balanced Speaker
Поддръжка на аудио формати
DTS digital surround sound, Dolby Audio, Dolby Atmos
Смарт функции
Операционна система
Android TV, Google TV
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация на енергия
46 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (ШxДxВ)
96.4 x 26.6 x 62.9 cm
Тегло
14 kg
Цвят
Black
VESA размер
200 x 200 mm
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Sony K-43S35 43" 4K HDR TV BRAVIA 3
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас