Телевизор Sony
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Sony
Модел:
Партиден номер:
K55S35B.CEI
ТВ Технология:
Direct LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
55.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
1370.90 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Sony K55S35B.CEI
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
  • 4x HDMI
  • 2x USB
  • Цифров аудиовход
  • RF вход
  • Ethernet
  • Wi-Fi и Bluetooth вградени
Тези опции за свързване осигуряват максимална гъвкавост за лесно включване на външни устройства.
Дизайн и монтаж
Устройството е в елегантен черен цвят и се вписва идеално в различни стилове интериор. С VESA размери от 300x300 мм, телевизорът позволява лесен монтаж на стена.
Основни характеристики
Размер на екрана
55" (139.70 cm)
Тип на екрана
Flat
Технология
LED
Резолюция
3840 x 2160
Честота на опресняване
60 Hz
Динамичен контраст
Dynamic Contrast Enhancer
Свързаност
Тунери
DVB-C, DVB-T/T2, DVB-S/S2
Портове
  • 2x USB
  • HDMI
  • AC Power Input
  • RF In
  • Digital Audio Output
Мрежа
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built-in
Bluetooth
Bluetooth
Аудио
Системи високоговорители
2 x 10W Full Range Speakers
Модул високоговорители
2ch, Bass Reflex Speaker
Поддържани технологии
Dolby Audio, Dolby Atmos
Смарт функции
Smart TV
Google TV
Гласов асистент
Google Assistant
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Консумация на енергия
77 kWh/1000ч
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
123.3 x 33.4 x 78.4 cm
Тегло
22 kg
VESA размер
300 x 300 mm
Цвят
Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Sony K-55S35 55" 4K HDR TV BRAVIA 3
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас