Телевизор Sony
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Sony
Модел:
Партиден номер:
K55XR55B.CEI
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
55.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
2575.44 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Sony K55XR55B.CEI
Размер на екрана
Устройството разполага с 55" екран, който предлага достатъчно голяма площ за максимално кинематографско изживяване. Този размер е идеален за по-големи стаи или за създаване на усещане за домашно кино.
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
Телевизорът разполага със следните изходи и портове:
  • 4 HDMI порта.
  • 2 USB порта.
  • Ethernet и безжична връзка Wi-Fi.
  • Bluetooth интеграция за свързване с допълнителни устройства.
Smart функции
Основни характеристики
Размер на екрана
55" (139.70 cm)
Тип на екрана
Flat
Технология
LED
Резолюция
3840x2160
Честота на опресняване
120 Hz
Динамичен контраст
Dynamic Contrast Enhancer
Аудио
Високоговорители
2 x 10W Full Range Speakers, 2 x 10W Tweeters
Аудио технологии
Acoustic Multi-Audio, Positioning Tweeter, X-Balanced Speaker
Свързаност
Портове
  • 2 USB
  • 4 HDMI
  • RF In
  • eARC/ARC
  • Digital Audio Output
Мрежови възможности
  • Ethernet
  • Wi-Fi Built-in
  • Bluetooth
Смарт функции
Операционна система
Google TV
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация на енергия
57 kWh на 1000 часа
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
122.8 x 21.0 x 78.8 cm
Цвят
Black
VESA размер
300 x 300 mm
Тегло
25 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Sony K-55XR5 55" 4K HDR TV BRAVIA 5
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас