Телевизор Sony
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Sony
Модел:
Партиден номер:
KD65X85LAEP
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
65.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Sony KD65X85LAEP
Характеристики
Размер на екрана, inch 65" (165.10 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Smart функция Android TV
Smart асистент Google TV
Динамичен контраст Dynamic Contrast Enhancer
Честота, Hz 120Hz
Тунер DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
Аудио 10W + 10W, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 2 USB, 4 HDMI, RF in, Composite video in, Digital Audio out, eARC, IF in
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 101 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 144.7 x 33.6 x 90.7 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 300 x 300 mm
Дисплей
Диагонал на дисплея
165,1 см 65
HD тип
4K Ultra HD
Технология на дисплея
LCD
Direct-LED
Форма на екрана
Плосък екран
Нативно съотношение
16:9
Поддържани видео режими
480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Поддържани графични резолюции
3840 x 2160, 4096 x 2160
Технология на интерполацията на движение
Motionflow XR 960 Hz
Честота на актуализиране
120 Hz
Поддържат се честоти на обновяване на дисплея
24 Hz, 30 Hz, 60 Hz, 120 Hz
Резолюция на дисплея
3840 x 2160 пиксела
Диагонал на екрана метрични единици
164 см
TV тунер
Тип тунер
Аналогов и цифров
Система за аналогов формат на сигнал
NTSC M, PAL M
Система за цифров сигнал
ATSC
Брой тунери
1 тунери
Автоматично търсене на канали
Y
Поддържани телевизионни формати
CATV, UHF, VHF
Смарт телевизор
Smart TV
Y
Интернет TV
Инсталирана операционна система
Android
Версия на операционната система
Android TV
Дублиране на екрана
Поддържа Apple AirPlay 2
Смарт режими
Универсално ръководство
Платформа за разпространение на приложения
Google Play
Видео приложения
Музикални приложения
Classic FM, YouTube Music
Спортни приложения
BT Sport
Приложения за начин на живот
Facebook, Гугъл разговори, Skype
Аудио
Брой високоговорители
2
RMS мощност
20 W
Аудио декодери
Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологии за декодиране на звука
DTS Digital Surround
Режими на звука
Dolby Audio
Enhanced Audio Return Channel eARC
Адаптивно управление на звука ASC
Мрежови възможности
Wi-Fi
Ethernet LAN
Wi-Fi стандарти
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 802.11n, Wi-Fi 5 802.11ac
Bluetooth
Bluetooth версия
4.2
AVRCP, HDP, HID, HOGP, SPP
Miracast
Браузване
Уеб браузър
Поддържан браузър
Vewd
HID поддръжка
Дизайн
Ключ за вклизкл
Монтаж VESA
Интерфейс за монтаж на панели
300 x 300 мм
Цвят на продукта
Черен
Година на въвеждане
2023
Тип на стойката
Стойка с крака
Въртяща се стойка
Цвят на поставката
Производителност
Поддържа HDR
Dolby Vision, High Dynamic Range HDR 1000
Режим игри
Функция за субтитри
Поддържани видео формати
Поддържани звукови формати
3G2, 3GA, AAC, AAC+, AC3, MP3, MP3 VBR, MP4
Локално затъмняване
Технология за обработка на изображения
Sony 4K HDR Processor X1, Sony 4K X-Reality PRO, Sony XR Triluminos Pro
Намаляване на шума
Характеристики на играта
Автоматичен режим с ниска латентност ALLM, Променлива честота на опресняване VRR
Усъвършенстване с 4K Ultra HD
Родителски контрол
Дистанционна поддръжка за смартфони
Портове и Интерфейси
HDMI версия
HDMI бърз превключвател
Канал за връщане на аудио ARC
HDCP
DVI порт
Брой Ethernet LAN RJ-45 порта
1
Брой USB 2.0 порта
2
Композитен видео вход
Аудио L,R вход
Аудио вход за PC
Цифров оптичен аудио изход
RS-232C портове
Брой RF порта
Интерфейс Plus CI+
4
Контрол на потребителската електроника CEC
BRAVIA Sync
Характеристики за управление
Контрол на звука
Гласово ръководство
Електронен гид за ТВ програми EGD
Основен хотелски режим
Режим ECO
Хотелски режим
Автоматично изключване
Таймер за автоматично изключване
Таймер включванеизключване
Работи с Amazon Alexa
Работи с помощника на Google
Мощност
Клас на енергийна ефективност SDR
F
G
Консумация на енергия SDR за 1000 часа
101 кВтч
Консумация на енергия стандартно
231 W
Консумация на енергия HDR за 1000 часа
130 кВтч
Консумирана мощност в готовност
0,5 W
AC входно напрежение
220 - 240 V
AC входна честота
50 Hz
Режим за пестене на енергия
Скала за енергийна ефективност
A до G
Тегло и размери
Ширина със стойка
1446,7 мм
Дълбочина със стойка
336 мм
Височина със стойка
906,7 мм
Тегло със стойка
24,7 кг
Ширина без стойка
1446,7 мм
Дължина без стойка
62,9 мм
Височина без стойка
831,6 мм
Тегло без стойка
23,6 кг
Опаковка - данни
Поставка за бюро
Включени кабели в комплекта
Портативно дистанционно управление
Включен Smart Remote
Ширина на опаковката
1588 мм
Дълбочина на опаковката
167 мм
Височина на опаковката
1011 мм
Тегло на опаковката
34 кг
Тип на опаковката
Кутия
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Sony KD-65X85L 65" 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED, 4K HDR Processor X1
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Продукти, подобни на Sony KD-65X85L 65" 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED, 4K HDR Processor X1, XR Motion Clarity, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2, USB, Android TV, Google TV, Voice search, Black