Компютърна кутия Spire
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Spire
Модел:
Supreme 1534
Партиден номер:
SPT1534B-500Z-E12U3
Гаранция:
24 месеца
Захранващ блок:
500 W
Form Factor:
Middle Tower (43-50 см. височина)
Цена с включен ДДС:
/
77.20 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Spire Supreme 1534
Вид кутия
Middle Tower
Захранващ блок
500 W
Формат дънна платка
Micro ATX
Формат дънна платка
ATX
Вентилатори
Зад.Панел: 1 x 80 mm
Вентилатори
Пр.Панел: 2 x 120 mm
Стр.Панел: 1 x 80 mm
Включени вентилатори
Размери (mm)
36.5 x 17.7 x 41 cm
Гнезда
1 х 5.25''
Гнезда
1 x 3.5''
2 x 2.5''
Разширителни слотове
7
Портове
1 x HD Audio
Портове
1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
Тегло (kg)
3.9
Цвят
Черен
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SPIRE Supreme 1534 Middle Tower, 500W захранване