Захранващ блок STEADY TECHNOLOGY STD-XZU120-12-09
Партиден номер:
STD-XZU120-12-09
Цена с включен ДДС:
/
97.97 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
- STD-XZU120-12-09
• Захранващ блок 12VDC, 10A
• 9 индивидуални изхода със самовъзстановяващи се предпазители на 9-те канала (1.1А на канал)
• LED индикация
• Защита от пренапрежение, късо съединение и токова защита
• Клема за включване на външен акумулатор 7-24Ah
• Метална кутия с размери 208x152x40 мм