Захранващ блок STEADY TECHNOLOGY STD-XZU60-12-04
Партиден номер:
STD-XZU60-12-04
  • Въпроси и отговори
- STD-XZU60-12-04
• Захранващ блок 12VDC, 5A
• 4 индивидуални изхода със самовъзстановяващи се предпазители на 4-те канала (1.1А на канал)
• LED индикация
• Защита от пренапрежение, късо съединение и токова защита
• Клема за включване на външен акумулатор 7-24Ah
• Метална кутия с размери 208x152x40 мм