Захранващ блок STEADY TECHNOLOGY XED-20SF12-SJ 12VDC 2A, за външен монтаж, пластмасов корпус
Партиден номер:
XED-20SF12-SJ
  • Въпроси и отговори
- XED-20SF12-SJ
• Захранващ блок 12VDC, 2A
• За външен монтаж
• Пластмасов корпус с размери 132х85х43 мм
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!