TED-12V-102-AGM
Гаранция:
24 месеца
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
100.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
463.69 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори (1)
TED ELECTRIC TED-12V-102-AGM
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ TED ELECTRIC
ПРОДУКТОВ КОД
ТИП Акумулатор
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 12 V
КАПАЦИТЕТ 100 Ah
РАЗМЕРИ 328 x 172 x 219 mm
КОНЕКТОРИ Тип-Insert M8: Позиция-C
ТЕГЛО 28.5 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Здравейте, Имам Кибер Пауър 750W от около шест години и бих искал да Ви попитам тази батерия, колко време ще издържи ако към инвертора се включи 70W Помпа за парно. Ако има значение каква е помпата, то тя е Грунфус. Поздрави
Задайте своя въпрос относно Оловна гелова батерия TED ELECTRIC, 12V, 102Ah, 330/ 173/ 220 mm AGM, За