Охлаждане Thermalright
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Thermalright
Модел:
PEERLESS-ASSASSIN-120-ARGB
Партиден номер:
PEERLESS-ASSASSIN-120-ARGB
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
77.94 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Thermalright PEERLESS-ASSASSIN-120-ARGB
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel LGA 1851
LGA 1700
LGA 1200
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD AM5
AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB Addressable
Да
ТИП НА ЛАГЕРА Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 500-1550 RPM
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 132.34 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ 125 mm x W135 mm x H155 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Addressable RGB
Dual Tower Layout
AGHP GEN4 Heatpipes
Nickel Plated Soldered Copper Base
TL-C12 High Performance Fan
Stealth Design Top Fin
Factory Calibrated Balance
ТЕГЛО 750 g
НА СКЛАД
Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО
Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel
LGA 1150; LGA 1151; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD
AM4; AM5
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB
Addressable; Да
ТИП НА ЛАГЕРА
Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ
500 RPM; 1550 RPM
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V V-D-NC-G; 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
132.34 CFM 224.85 m3h
НИВО НА ШУМMax
25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ
125 mm x W135 mm x H155 mm