Модел:
PEERLESS-ASSASSIN-120-SE-WH-ARGB
Партиден номер:
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
87.54 лв.
  • Въпроси и отговори
Thermalright PEERLESS-ASSASSIN-120-SE-WH-ARGB
AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB Addressable
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 500-1550 RPM
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 132.34 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ 125 mm x W135 mm x H155 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Addressable RGB
Dual Tower Layout
AGHP GEN4 Heatpipes
Nickel Plated Soldered Copper Base
TL-C12 High Performance Fan
Stealth Design Top Fin
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel
LGA 1150; LGA 1151; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB
Addressable; Да
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V V-D-NC-G; 4 pin PWM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ
125 mm x W135 mm x H155 mm