Охлаждане Thermalright Phantom Spirit 120 EVO A-RGB - Dual-Tower
Продуктов код: 89952
Модел:
PHANTOM-SPIRIT-120-EVO
Партиден номер:
PHANTOM-SPIRIT-120-EVO
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
125.64 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermalright PHANTOM-SPIRIT-120-EVO
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel LGA 1851
LGA 1700
LGA 1200
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD AM5
AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB Addressable
Да
ТИП НА ЛАГЕРА Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 500-2150 RPM
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 138 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 27 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 2.87 mm H2O
РАЗМЕРИ 110 mm x 125 mm x H157 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Premium Aluminium Top Cover
Easy SS2 Installation System
Minimal Addressable RGB Lighting
AGHP GEN 4 Heatpipes
Full Dark Coating
ТЕГЛО 810 g
НА СКЛАД
Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО
Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel
LGA 1150; LGA 1151; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851; LGA 2011-0; LGA 2066
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD
AM4; AM5
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
RGB
Addressable; Да
ТИП НА ЛАГЕРА
Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ
500 RPM; 2150 RPM
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V V-D-NC-G; 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
138 CFM 234.46 m3h
НИВО НА ШУМMax
27 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
2.87 mm H2O
РАЗМЕРИ
110 mm x 125 mm x H157 mm