Охлаждане Thermalright Phantom Spirit 120 - Dual-Tower
Продуктов код: 89953
Охлаждане Thermalright
Охлаждане Thermalright
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
PHANTOM-SPIRIT-120
Партиден номер:
PHANTOM-SPIRIT-120
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
95.56 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Thermalright PHANTOM-SPIRIT-120
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel LGA 1851
LGA 1700
LGA 1200
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD AM5
AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 500-1500 RPM
КОНЕКТОР 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 132.34 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ 110 mm x 125 mm x H157 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Dual Tower Layout
7 Anti-Gravity Heat Pipes
Nickel Plated Soldered Copper Base
Stealth Design Plate
Factory Calibrated Balance
TF-7 High Performance Thermal Grease Included
Y-Cable Included
ТЕГЛО 810 g
НА СКЛАД
Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО
Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel
LGA 1150; LGA 1151; LGA 1155; LGA 1156; LGA 1200; LGA 1700; LGA 1851; LGA 2011-0; LGA 2066
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD
AM4; AM5
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА
Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ
500 RPM; 1500 RPM
КОНЕКТОР
4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
132.34 CFM 224.85 m3h
НИВО НА ШУМMax
25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ
110 mm x 125 mm x H157 mm