Модел:
PHANTOM-SPIRIT-120-SE-BLK
Партиден номер:
PHANTOM-SPIRIT-120-SE-BLK
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
102.82 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermalright PHANTOM-SPIRIT-120-SE-BLK
Тип на охлаждането
Съвместимост
Ефективност
Ниво на шум
Дизайн и размери
Компактните размери от 110 x 125 x 154 mm го правят подходящ избор за различни размери компютърни кутии. Черният му цвят и дизайна със стелт стилистика го превръщат в стилно допълнение към всяка конфигурация.
Основни параметри
Тип на охлаждането
Въздушно
Съвместимост - Intel
  • LGA 1851
  • LGA 1700
Съвместимост - AMD
  • AM5
  • AM4
Физически характеристики
Размери
110 x 125 x 154 mm
Тегло
765 g
Цвят
Черен
Технически спецификации
Размер на вентилатор
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
Тип на лагера
S-FDB Bearing
Обороти на въртене
500-1500 RPM
Конектор
4 pin PWM