Охлаждане Thermalright вентилатор 120mm - TL-C12CW-S - aRGB
Продуктов код: 89951
Охлаждане Thermalright
Охлаждане Thermalright
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
TL-C12CW-S
Партиден номер:
TL-C12CW-S
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
12.54 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Thermalright TL-C12CW-S
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 500-1550 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Fluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 66.17 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.53 mmH2O
АМПЕРАЖ (A) 0.2 A
НИВО НА ШУМ 25.6 dBA
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
RGB Addressable RGB LED
Да
НА СКЛАД
Да
ПРОИЗВОДИТЕЛ
РАЗМЕРмм
120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТАrpm
500 RPM; 1550 RPM
ВОЛТАЖ
12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ
Fluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
66.17 CFM 112.42 m3h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.53 mmH2O
АМПЕРАЖ A
0.2 A
НИВО НА ШУМ
25.6 dBA
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V V-D-NC-G; 4 pin PWM
RGB
Addressable RGB LED; Да
Тегло
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!