Захранващ блок Thermalright TR-SP1000 1000W 80 Plus Platinum Fully modular
Продуктов код: 108283
Захранващ блок Thermalright
Захранващ блок Thermalright
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
TR-SP1000
Партиден номер:
TR-SP1000
Гаранция:
60 месеца
Цена с включен ДДС:
/
222.98 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermalright TR-SP1000
Мощност и ефективност
Thermalright TR-SP1000 предлага номинална мощност 1000 W и е сертифициран 80 PLUS Platinum с ефективност около 92%. Active PFC и съответствието с ATX 3.1 гарантират стабилно и енергийно ефективно захранване на съвременни конфигурации. Технологичните решения позволяват работа при краткотрайни пикове до 200% Power Excursion, осигурявайки допълнителна сигурност при високи натоварвания.
Съвместимост
  • 20+4 Pin ATX x1
  • 4+4 Pin ATX/EPS x2
  • PCI-E 5.1 x1
  • PCI-Express 6+2 pin x3
  • SATA x10
  • Molex x4
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Охлаждането е поверено на 120 mm вентилатор, а функцията Smart Fan Start Stop намалява оборотите при ниско натоварване за по-тиха работа. Тази комбинация осигурява ефективно разсейване на топлината и поддържа компонентите в безопасни температурни граници при продължителни сесии.
Физически характеристики
Компактни размери 150 x 140 x 85 mm и черен корпус, които пасват в повечето ATX шасита. Теглото е приблизително 2.77 kg, а модулният кабелен комплект улеснява подредбата и подобрява въздушния поток в кутията.
Модел
Производител
Партиден номер
TR-SP1000
Баркод (EAN-13)
Основни параметри
Мощност на захранващ блок
1000 W
Формат
ATX 3.1
Тип
Active PFC
Сертификати
80PLUS PLATINUM; CE
Ефективност
92%
Модулен захранващ блок
Да
Конектори
Налични конектори
  • 20+4 Pin ATX x 1
  • 4+4 Pin ATX/EPS x 2
  • PCI-Express 6+2 pin x 3
  • PCI-E 5.1 x 1
  • SATA x 10
  • Molex x 4
Физически характеристики
Охлаждане
120 mm вентилатор
Цвят
Черен
Размери
150 x 140 x 85 mm
Тегло
Допълнителни функции
Характеристики
  • Fully compatible with ATX 3.1 Specification, up to 200% Power Excursion
  • LLC Resonance + DC-DC Circuit Design
  • 105 C Temperature-Resistant Japanese Main Capacitor
  • Smart Fan Start Stop
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!