Охлаждане Thermaltake
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Thermaltake
Модел:
Astria
Партиден номер:
CL-P139-CA12SW-A
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
138.43 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermaltake Astria
Основна информация
Технически характеристики
  • Тип охлаждане: Air cooling
  • Съвместимост: Intel LGA 2066/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150; AMD AM5/AM4
  • Скорост на вентилатора: 500 - 1800 RPM
  • Брой вентилатори: 2
  • Размер на вентилаторите: 120 x 120 x 25 mm
  • LED светлина: ARGB
  • Ниво на шума: 26.8 dBA
  • Волтаж: 12 V
  • Консумация на енергия: 265 W
  • Тегло: 0.8 кг
  • Цвят: Бял
Дизайн и естетика
Надеждност и съвместимост
Тих и ефективен
Модел
Производител
Партиден номер
CL-P139-CA12SW-A
GTIN
Охладителна система
Тип на охлаждане
Air cooling
Съвместимост
Консумирана мощност
265 W
Волтаж
12 V
Ниво на шума
26.8 dBA
Вентилатори
Брой вентилатори
2
Скорост на вентилатора
500 - 1800 RPM
Размер на вентилатора
120 x 120 x 25 mm