Охлаждане Thermaltake
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Thermaltake
Модел:
Партиден номер:
CL-W426-PL12SW-A
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
339.22 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Thermaltake CL-W426-PL12SW-A
Материали и издръжливост
Регулируемост и ергономичност
Съвместимост с процесори
Допълнителни функции
Охладителят разполага с ARGB LED подсветка за стилен визуален ефект и снишава до 28.5 dBA шум, допринасяйки за безшумна работа. Включва три 120 мм вентилатора със стабилна конструкция.
Модел
Производител
Партиден номер
CL-W426-PL12SW-A
GTIN
Основни характеристики
Тип на охлаждане
Liquid cooling
Съвместимост
Брой вентилатори
3
Цвят
White
Вентилатор
Скорост на помпата
1500 - 3300 RPM
Скорост на вентилатора
500 - 2000 RPM
Размер на вентилатора
120 x 120 x 25 mm
LED светлина
ARGB
Електрически характеристики
Волтаж
12 V