Захранващ блок Thermaltake
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Thermaltake
Модел:
Партиден номер:
PS-SPD-0650NNFABE-3
Цена с включен ДДС:
/
117.47 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermaltake PS-SPD-0650NNFABE-3
Мощност и ефективност
Захранващият блок Thermaltake Smart BX3 650W предоставя надеждна мощност от 650W, идеална за различни компютърни конфигурации. Той е сертифициран с 80 PLUS Bronze, което гарантира висока енергийна ефективност и оптимизирана работа.
Съвместимост
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Осигурява оптимално охлаждане чрез 120мм вентилатор с течнобалансови лагери (Fluid Dynamic Bearing). Интелигентната функция Smart Zero Fan спира вентилатора при ниски натоварвания, минимизирайки шума.
Физически характеристики
С размери от 150 x 140 x 86 мм и тегло около 3 кг, захранващият блок е компактен и лесен за инсталация. Черният му цвят го прави подходящ за всякакви компютърни корпуси.
Основни параметри
Мощност
650 W
Ефективност
80 Plus Bronze
Сертификация
CE, UKCA, LVD, FCC, ICES, TUV, CB, cTUVus, BSMI, CCC
PFC (Power Factor Correction)
Active PFC
Работна температура
5°C to +45°C
MTBF (Средно време между отказите)
100,000 часа
Съвместимост
Формат
ATX 3.1
Тип дънни платки
ATX
Конектори
  • 2 x PCI-E 6+2 pin
Физически характеристики
Размери (Ш x Д x В)
150 x 140 x 86 mm
Цвят
Black
Тегло
3 kg
Охладителна система
120 mm FDB вентилатор
Smart Zero Fan
Фенът не се върти, докато натоварването не надхвърли 20%
Допълнителни функции
Тип защити
OCP, OVP, UVP, OPP, OTP, SCP
Задържане на сигнала за захранване
100-150 msec
Време за задържане
> 17 msec при 80% натоварване
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно THERMALTAKE Smart BX3 650W Bronze