Външен твърд диск Transcend StoreJet 25H3, 4TB, 2.5", USB3.0, TS4TSJ25H3B
Продуктов код: 28349
Външен твърд диск Transcend
Външен твърд диск Transcend
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
StoreJet 25H3
Партиден номер:
TS4TSJ25H3B
Гаранция:
36 месеца
Диск- тип:
HDD
Свързване:
Жично
Диск- размер:
2.5"
Диск- обем:
4000 GB
Интерфейс_:
USB 3
Цена с включен ДДС:
/
483.83 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Transcend StoreJet 25H3
StoreJet® 25H3
eatures
  • Military-grade shock resistance*
  • Fully Compliant with the Hi-Speed USB 2.0 specification
  • Advanced 3-stage shock protection system
  • Durable anti-shock rubber outer case
  • Advanced internal hard drive suspension system
  • One Touch Auto-Backup button**
  • 256-bit AES file & folder encryption**
  • Exclusive Transcend Elite data management software
Specifications
Appearance
Dimensions (Max.) 1TB / 2TB: 131.8 mm x 80.8 mm x 19.0 mm (5.19" x 3.18" x 0.75")
3TB / 4TB: 131.8 mm x 80.8 mm x 24.5 mm (5.19" x 3.18" x 0.96")
Weight (Max.) 1TB / 2TB: 197 g (6.95 oz)
3TB / 4TB: 298 g (10.51 oz)
Color
  • Navy blue/
  • Purple
Interface
USB Type
  • micro USB to USB Type A
Connection Interface
  • USB 3.1 Gen 1
Storage
Capacity
  • 1 TB/
  • 2 TB/
  • 3 TB/
  • 4 TB
Storage Media
  • 2.5" HDD
Operating Environment
Operating Temperature 5°C (41°F) ~ 55°C (131°F)
Operating Voltage
  • 5V
Note
  • Transcend Elite software is required for One Touch Auto-backup and AES encryption functions.
Warranty
Certificate
  • CE/
  • FCC/
  • BSMI
Warranty
  • Three-year Limited Warranty
Warranty Policy
  • Please click here for more information about the Transcend Warranty Policy.
System Requirement
Operating System
  • Microsoft Windows 7
  • Microsoft Windows 8
  • Microsoft Windows 10
  • Mac OS X 10.7 or later
  • Linux Kernel 2.6.31 or later
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!