UPRINT MLT-D111L, SAMSUNG M2020/M2022/М2070/M2026, 1800 k, Черен
Продуктов код: 63198
Консумативи за лазерен печат UPRINT
Консумативи за лазерен печат > UPRINT Консумативи за лазерен печат > UPRINT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Максимален брой копия:
  • Въпроси и отговори
Съвместима с:    Samsung
        Xpress M 2020
        Xpress M 2020 W
        Xpress M 2021
        Xpress M 2021 W
        Xpress M 2022 W
        Xpress M 2026 W
        Xpress M 2070 F
        Xpress M 2070 FW
        Xpress M 2070 Series
        Xpress M 2070 W
        Xpress M 2071 FH
        Xpress M 2071 FW
        Xpress M 2071 HW
        Xpress M 2071 Series
        Xpress M 2071 W
        Xpress M 2078 F
        Xpress M 2078 W
        Xpress SL-M 2000 Series
        Xpress SL-M 2022
        Xpress SL-M 2022 W