Охлаждане VALKYRIE VK-AIO360B Охлаждане VALKYRIE VK-AIO360B
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
VALKYRIE
Модел:
Партиден номер:
VK-AIO360B
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
252.50 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
VALKYRIE VK-AIO360B
Тип на охлаждането
Valkyrie B-GT360 ARGB LCD е течно охлаждане (closed-loop/AIO) с радиатор за монтаж с три 120 mm вентилатора, предназначено за ефективно отвеждане на топлината от процесора. Такъв тип охлаждане комбинира компактност и висока производителност, подходящо за гейминг и натоварващи приложения.
Съвместимост
Ефективност
  • Скорост на помпата: 1700–2800 RPM
  • Скорост на вентилаторите: 800–2800 RPM
  • Консумирана мощност: 10 W при 12 V
Ниво на шум
Дизайн и размери
Радиаторът е с размери 397 x 120 x 27 mm и е окомплектован с три вентилатора 120 x 120 x 25 mm. Цялата система е в черен цвят и тежи приблизително 2.45 kg, което я прави подходяща за средни и големи кутии с поддръжка на 360 mm радиатор.
Допълнителни функции
Модел
Производител
VALKYRIE
Модел
Valkyrie B-GT360 ARGB LCD
Партиден номер
VK-AIO360B
GTIN / EAN
Основни параметри
Тип на охлаждане
Liquid cooling
Консумирана мощност
10 W
Волтаж
12 V
Технически спецификации
Скорост на помпата
1700 - 2800 RPM (макс. 2800 RPM)
Скорост на вентилатора
800 - 2800 RPM (макс. 2800 RPM)
Брой вентилатори
3
Размер на вентилатора
120 x 120 x 25 mm
Ниво на шума
40 dB
Физически характеристики
Размери (Ш x Д x В)
397 x 120 x 27 mm