Батерия Xtar XTAR-BL-21700-4900 Батерия Xtar XTAR-BL-21700-4900 Батерия Xtar XTAR-BL-21700-4900
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Xtar
Модел:
Партиден номер:
XTAR-BL-21700-4900
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
30.75 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Xtar XTAR-BL-21700-4900
Кратко описание
Акумулаторна батерия XTAR LiIon формат 21700 с номинално напрежение 3,7 V и капацитет 4900 mAh. Единична опаковка с компактни размери 21.7 mm x 74.8 mm и химически състав Lithium-Ion, подходяща за устройства, които използват 21700 клетки.
Основни характеристики
  • Тип: акумулатор
  • Формат: 21700
  • Бранд: XTAR
  • Химически състав: Lithium-Ion
  • Волтаж: 3.7 V
  • Капацитет: 4900 mAh
  • Брой в опаковка: 1
  • Размери (мм): 21.7 x 74.8
Съвместимост и приложения
Съвети за безопасност
Опаковка и идентификация
Модел
Производител
Наименование
Акумулаторна батерия LiIon 21700 3,7V 4900mAh XTAR
GTIN
Батерия
Тип аксесоар
Акумулатор
Батерия/Акумулатор формат
Бранд батерия
Технология батерия
Акумулатор
Химически състав
Lithium-Ion
Електрически характеристики
Волтаж
3.7 V
Капацитет
4900 mAh
Физически характеристики
Размери (мм)
21.7mm x 74.8mm
Брой в опаковка
1
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!