DS3504-868M
Цена с включен ДДС:
/
255.72 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с TBI Pay
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Yeastar DS3504-868M
Функционалност
Технически характеристики
  • Технология: LoRaWAN® с честотна лента CN470/IN865/EU868/RU864/US915/AU915/KR920/AS923-1&2&3&4.
  • Захранване: Три CR2450 литиеви батерии с живот до 1.2 години.
  • Защита: IP30 степени, материал ABS + PC.
  • Размери: 99 × 87 × 10,5 мм.
Приложения
Гаранция
Продуктът идва с 24-месечна гаранция, осигуряваща надеждност и спокойствие при използването му.
Основни параметри
Производител
YEASTAR
Партиден номер
DS3504-868M
Описание
Технически спецификации
Тип дисплей
4.2-инчов черно-бял и червен екран с E-ink
Резолюция
400 x 300 пиксела
Ъгъл на гледане
180°
Технология за предаване на данни
LoRaWAN®
Честотна лента
CN470/IN865/EU868/RU864/US915/AU915/KR920/AS923-1&2&3&4
Tx мощност
16 dBm (868 MHz) / 22 dBm (915 MHz) / 19 dBm (470 MHz)
Чувствителност
137 dBm
Електрически характеристики
Захранване
3 × 590mAh CR2450 литиеви батерии
Живот на батерията
1.2 години
Физически характеристики
Защита от проникване
IP30
Материал
ABS + PC
Размери
99 × 87 × 10,5 мм