Захранващ блок Zalman ZM700-LX3 700W 80+
Продуктов код: 95009
Захранващ блок Zalman
Захранващ блок Zalman
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
ZM700-LX3
Партиден номер:
ZM700-LX3
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
103.76 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Zalman ZM700-LX3
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-LX3
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 700 W
ФОРМАТ ATX
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80 PLUS 230V EU
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 85%
КОНЕКТОРИ PCI-Express 6+2 pin x 4
SATA x 6
Molex x 3
8 Pin ATX/EPS x 1
4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ 120 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО 1.6 kg
ДРУГИ High performance Capacitor (105°C)
12V Single Rail 91% Availability
INTEL 5Vsb 3.0A Compatible
Active PFC with Up to 99%
OPP, OVP, UVP, SCP
All Black and simple Cables
БАРКОД EAN-13823884204001
ПРОИЗВОДИТЕЛ
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК
700 W
ФОРМАТ
ATX
ТИП
Active PFC
СЕРТИФИКАТИ
80 PLUS 230V EU; CE
ЕФЕКТИВНОСТ
85
КОНЕКТОРИ
4 Pin ATXEPS x 1; 8 Pin ATXEPS x 1; 20+4 Pin ATX x 1; Molex x 3; PCI-Express 6+2 pin x 4; SATA x 6
ОХЛАЖДАНЕ
120 mm вентилатор
ЦВЯТ
Черен
РАЗМЕРИ
140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО
1.6 kg
ДРУГИ
12V Single Rail 91 Availability; Active PFC with Up to 99; All Black and simple Cables; High performance Capacitor 105C; INTEL 5Vsb 3.0A Compatible; OPP, OVP, UVP, SCP
Тегло
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!