Други мрежови устройства Zyxel
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Zyxel
Модел:
Партиден номер:
POE12-30W-EU0101F
Гаранция:
60 месеца
Цена с включен ДДС:
/
91.28 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Zyxel POE12-30W-EU0101F
Х-ка 1 PoE12-30W is a Multi-Gigabit PoE injector supporting network speeds of up to 2.5Gbps.
Х-ка 3 Data Rate: 100 Mbps and 1/2.5 Gbps
Х-ка 4 PoE Standard: PoE, PoE+
Х-ка 5 Total PoE budget: 30 W
Мрежови възможности
Тип на Ethernet интерфейса
2.5 Gigabit Ethernet
Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN
100,1000,2500 Мбитс
Захранване по Ethernet PoE
Y
Мрежови стандарти
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u
Характеристики
Цвят на продукта
Черен
Монтаж на стена
Y
Свържи и играй
Портове и Интерфейси
Брой Ethernet LAN RJ-45 порта
2
RJ-45 входни портове
1
RJ-45 изходни портове
1
Мощност
Изходна мощност
30 W
Входно напрежение
100 - 240 V
Входна честота
5060 Hz
Входящ ток
1 A
30 W
Условия на работа
Работна температура
-10 - 45 C
Работна температура T-T
14 - 113 F
Диапазон на влажноста при експлоатация
5 - 90
Температура за съхранение
-25 - 70 C
Относителна влажност за съхранение
5 - 90
Тегло и размери
Ширина
140 мм
Дълбочина
45,5 мм
Височина
30 мм