RAM памет Adata
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Adata
Модел:
XPG LANCER
Партиден номер:
AX5U6000C3016G-DTLABRWH
Гаранция:
60 месеца
Цена с включен ДДС:
/
1133.93 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 33.7
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Adata XPG LANCER
Предназначен за Настолни компютри
Вид UDIMM
Памет, тип DDR5
Обем, GB 16 GB (2x8 GB)
Честота, MHz 6 000 MHz
Други CAS Lantencies: 30-40-40, Operating voltage: 1.35V, Operating temperature: 0°C to 85°C, Storage temperature: -20°C to 65°C
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DDR5 PC 16GB Kit (2x8GB) 6000MHz, Adata XPG LANCER Blade RGB 1.35V, White