Суич Dahua PFS3006-4GT-60
Продуктов код: 63093
Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
PFS3006-4GT-60
Партиден номер:
PFS3006-4GT-60
Брой портове:
6
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE
Цена с включен ДДС:
/
139.16 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS3006-4GT-60
Техническа информация
  • Общи спецификации
  • Управляем :
    Не
  • Gigabit:
    Да
  • PoE:
    Да
  • Hi-PoE:
    Порт 1: 60W (оранжев порт)
  • Брой портове:
    6
  • Тип монтаж:
    Стена или свободно стоящ
  • Тип на ползване:
    Стандартна околна среда
  • Подробни спецификации
  • Ethernet портове:
    4*10/100/1000 Mbps Ethernet ports and 2* 10/100/1000 Mbps uplink ports
  • PoE консумaция:
    Порт 1≤ 60 W (Hi-PoE), Портове 2 до 4 ≤30 W, Общо≤60 W
    1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
    IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE
  • PoE Watchdog:
  • Съответства на стандарти:
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3x
  • Switching капацитет:
    14Gbps
  • Скорост на пренасочване на пакети:
    8.928Mpps
  • Буферна памет на пакетите:
    1Mbit
  • MAC таблица:
  • Контрол на потока:
    Активен по подразбиране
  • Работна влажност:
    5% ~ 95%
  • Захранване:
    DC 48~57V
  • Мълниезащита:
    Общо 4KV Диференциално 2KV
  • Работна температура:
    -10°C до 55°C
  • Защита от статично напрежение:
    Въздушен разряд - 8KV; Контактен разряд - 6KV
  • Тегло (нето):
    0.3 кг
  • Размери ( Ш х Д х В ):
    130мм × 85мм × 26мм