Докинг станция Asus
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Asus
Модел:
DC300
Партиден номер:
90XB08CN-BDS010
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
282.01 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с TBI Pay
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Asus DC300
Предназначен за Лаптопи
USB-C USB-C
RJ-45 RJ-45
Видео интерфейс 1 DisplayPort, 1 HDMI 2.0, 1 USB-C support DP1.4
Съвместимост Compatible OS: Windows OS (Windows 10 or above) / MacOS
Захранване DC-in Adapter (150W), Power delivery up to 90W
Размери (Ш, Д, В), mm 160 x 80 x 32 mm
Тегло, g 514g±5g (W/O adapter and power cord)
Други Cable Length 650 mm, Kensington lock slot