Baseus SuperMini Pro C11159300111-00 - Безжична автомобилна помпа/компресор черна
Производител:
Baseus
Модел:
SuperMini
Партиден номер:
C11159300111-00
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
100.02 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Baseus SuperMini
Автомобилна помпа/компресор Baseus SuperMini Pro - черна
  • Производител Baseus
  • Модел C11159300111-00
  • Цвят черен
  • Размери 43 × 67 × 159 mm
  • Материал ABS + PC
  • Тегло 440 гр
  • Капацитет на батерията 4000 mAh / 14.8 Wh
  • USB-C вход 5V = 2A
  • Мощност 50 W
  • Време за надуване 6-8 мин
  • Подходящ за автомобили, мотоциклети, велосипеди, топки и др.
Бърза и ефективна работа
Автомобилната помпа/компресор Baseus SuperMini Pro гарантира бърза и ефективна работа при помпане на гуми. Благодарение на иновативния 17-цилиндров двигател от чиста мед, проектиран за максимална ефективност, можете да се насладите на 33% по-бързо надуване. Този мощен компресор от 50 W осигурява впечатляващ въздушен поток, позволявайки гума R175 да бъде напълно напомпана само за 8 минути. Освен това, автоматичното спиране след достигане на пълно надуване прави използването на този компресор не само бързо, но и безопасно и удобно.