0 бр.
0.00 лв.

Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Продуктов код: 39292
Суич Cisco
Суич Cisco
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cisco
Модел:
10GBASE-SR
Партиден номер:
SFP-10G-SR-S=
Гаранция:
3 месеца
Цена с включен ДДС:
726.16 лв.

Гаранционен срок 3 месеца

Гаранционните условия са определени от производителя

Възможност за лизинг

Кандидатствай бързо и лесно онлайан

Безплатна доставка

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
По 70.80 лв. за 12 мес. Лизингови схеми

Лизингови схеми

Кандидатствайте за лизинг онлайн

1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;

2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;

3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;

4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;

Срок UniCredit Consumer Financing TBI Bank
3254.3 лв.
ГПР: 34.52
252.95 лв.
ГПР: 31.47
6131.87 лв.
ГПР: 34.49
131.92 лв.
ГПР: 35.63
991.13 лв.
ГПР: 34.54
 
1270.8 лв.
ГПР: 34.53
71.41 лв.
ГПР: 37.21
1558.67 лв.
ГПР: 34.52
 
1850.61 лв.
ГПР: 34.51
51.23 лв.
ГПР: 37.1
2144.88 лв.
ГПР: 34.53
 
2440.59 лв.
ГПР: 34.52
41.15 лв.
ГПР: 36.64
2737.32 лв.
ГПР: 34.49
 
3034.71 лв.
ГПР: 34.55
35.1 лв.
ГПР: 36.05
3332.6 лв.
ГПР: 34.53
 
3630.86 лв.
ГПР: 34.49
31.06 лв.
ГПР: 35.41
3929.34 лв.
ГПР: 34.53
 
4227.45 лв.
ГПР: 34.54
 
4527.09 лв.
ГПР: 34.51
 
4826.14 лв.
ГПР: 34.54
 
  • Информация за Cisco 10GBASE-SR

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори

Характеристики

Х-ка 1 Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode
Х-ка 2 Cabling Type: 10GBASE-SR 850nm MMF
Х-ка 3 Data Transfer Rate : 10 Gbps
Х-ка 4 Max Transfer Distance : 400 m using 4700 MHz*km MMF (OM4) (Minimum cabling distance for -SR, -LRM, -LR, -ER modules is 2 meters, according to the IEEE 802.3ae standard)
Х-ка 5 Optical Wave Length : 850 nm
Х-ка 6 Dimensions (WxDxH): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Гаранция 3 месеца

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно Cisco 10GBASE-SR SFP Module

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре