Охлаждане Cooler Master
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Cooler Master
Модел:
Hyper
Партиден номер:
RR-S4KK-25DN-R1
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
69.26 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Cooler Master Hyper
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОДУКТОВ КОД RR-S4KK-25DN-R1
БАРКОД 4719512140781
СЪВМЕСТИМИ СОКЕТИ AM4, AM5, 1155, 1150, 1151, 1056, 1700
КОНЕКТОР 4 PIN
СКОРОСТ НА ВЪРТЕНЕ 690-2500 RPM ±10%
ПОТОК НА ВЪЗДУХ (CFM) 70.7
ТИП ОХЛАЖДАНЕ Въздух
НИВО НА ШУМ 32.8 dBA
РАЗМЕРИ (MM) 120 x 120 x 25 mm
Refreshed aesthetic design
Dual SickleFlow 120 Edge fans
CryoFuze thermal paste
AMD & Intel compatibility
Product NumberRR-S4KK-25DN-R1
Exterior ColorBlack
CPU SocketIntel® LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 socket
CPU SocketAMD® AM5 / AM4 socket
Dimensions (L x W x H)125 x 103 x 152 mm / 4.9 x 4.0 x 5.9 inch
Heat Sink Material4 Heat Pipes / Direct Contact / Aluminum Fins
Dimensions (L x W x H)120 x 120 x 25 mm / 4.7 x 4.7 x 1.0 inch
Fan Quantity2 PCS
Fan Speed690~2500 ± 10% RPM
Fan Airflow70.7 CFM (Max)
Fan Pressure3.61 mmH₂O (Max)
Fan MTTF>160,000 Hours
Fan Noise Level32.8 dBA
BearingLoop Dynamic Bearing
Fan Power Connector4-Pin (PWM)
Rated Voltage12 VDC
Fan Rated Current0.2A
Rated Current0.2A
Power Consumption2.4W