Слушалки Creative
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Creative
Модел:
Партиден номер:
70GH032000001
Гаранция:
24 месеца
Основен цвят:
Черен
Предназначение на слушалки:
Игри
Екстри:
Микрофон
Свързване:
Жично
Интерфейс:
3.5мм жак
Видове наушници:
over-ear
Цена с включен ДДС:
/
91.28 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Creative 70GH032000001
Качество на звука
Геймърските слушалки Creative Sound Blaster Blaze V2 предлагат изключително качество на звука с честотен диапазон от 20Hz до 20 000Hz. Благодарение на високоговорителите с диаметър от 40 мм и съпротивление от 32 Ω, ще изпитате детайлно възпроизвеждане на дълбок бас и ясни високи честоти.
Дизайн и комфорт
Свързаност и съвместимост
Creative Sound Blaster Blaze V2 използват класическата жична технология чрез 3.5 мм жак интерфейс. Те са съвместими с широк спектър от устройства, включително PC, Mac, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Xbox Series X и Xbox Series S.
Функции и технологии
Основни характеристики
Тип слушалки
Геймърски
Предназначение
Gaming
Съвместимост
  • PC
  • MAC
  • PlayStation® 4
  • PlayStation® 5
  • Xbox Series X
  • Xbox Series S
Аудио спецификации
Честотен диапазон
20Hz - 20 000Hz
Импеданс
32 Ω
Диаметър на високоговорител
40 мм
Свързаност
Тип на свързване
С кабел
Интерфейс
3.5 mm жак