Суич Dahua CS4010-8ET2GT-60 8 ports Gigabit PoE Managed
Продуктов код: 110915
Суич Dahua
Суич Dahua Суич Dahua Суич Dahua
Брой портове:
8
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
121.50 лв.
  • Въпроси и отговори
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • 8 x RJ-45 10/100 Mbps PoE
  • 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps uplink
ПРИЛОЖЕНИЕ И СЪВМЕСТИМОСТ
НАДЕЖДНОСТ И СИГУРНОСТ
Хардуерните защити включват мълниезащита (Common Mode 6 kV, Differential Mode 1 kV) и защита от статично разряд (Air 8 kV, Contact 6 kV).
ЛЕСНОТА НА ИНСТАЛАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ
Управлението става чрез Web Management и Cloud Management, като са налични логове и аларми при грешки за по-бързо отстраняване на проблеми. Монтажът е опростен — пакетът поддържа стенен монтаж или поставяне на маса, а захранването е чрез 53 V DC, 1.22 A.
ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ
Устройството съответства на енергийни стандарти като IEEE 802.3az, което допринася за по-ниска консумация в режим на по-малко натоварване. Компактните размери (184.6 × 103.3 × 27 mm) улесняват поставянето в ограничени пространства.
PoE спецификациите са: порт 1 до 60 W (Hi-PoE), портове 2–8 до 30 W, с общ PoE бюджет 60 W; поддържа IEEE 802.3af и IEEE 802.3at.
Основни параметри
Производител
Модел
CS4010-8ET2GT-60
Управляем
да
Layer
Layer 2
Gigabit
да
Портове и интерфейси
Брой портове
8
Ethernet портове
  • 8 RJ-45 10100 Mbps PoE
  • 2 RJ-45 101001000 Mbps uplink
Hi-PoE
Порт 1 60W
Енергийни характеристики
PoE
PoE консумация
Порт 1 60W, Портове 2 до 8 30W, Общо 60W
1, 2 V+, 3, 6 V-
EEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
PoE Watchdog
Захранване
53V DC, 1.22A
Мрежови функции
VLAN поддръжка
802.1Q
Mirroring на портове
Local Port Mirroring, N:1 Mirroring
DHCP поддръжка
DHCP клиент
Switching капацитет
5.60Gbps
Скорост на пренасочване на пакети
4.17Mpps
Буферна памет на пакетите
4Mbit
MAC таблица
Контрол на потока
Support flow control based on IEEE802.3X
Съответства на стандарти
IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3az
Физически характеристики
Тип монтаж
Стена или свободно стоящ
Тип на ползване
Стандартна околна среда
Размери (Ш х Д х В)
184.6mm 103.3mm 27mm