Суич DAHUA CS4010-8GT-110 10-Port Gigabit PoE Layer 2 Switch
Продуктов код: 106764
Суич Dahua
Суич Dahua CS4010-8GT-110 Суич Dahua CS4010-8GT-110 Суич Dahua CS4010-8GT-110
Партиден номер:
CS4010-8GT-110
Брой портове:
10
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
220.13 лв.
  • Въпроси и отговори
Dahua CS4010-8GT-110
Основни характеристики
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Суичът разполага с функции като вградена защита от претоварване, VLAN поддръжка (до 32 VLAN-а) и защита срещу електростатични разряди (8 kV въздушен, 6 kV контакт). Благодарение на тях, мрежовата инфраструктура остава защитена и ефективна.
Леснота на инсталация и управление
Енергийна ефективност
Системата за управление на захранването PoE оптимизира консумацията на енергия. При претоварване PoE се изключва автоматично за защита. Максималната консумация при пълен товар е 114 W, а в режим на изчакване - 3.8 W.
Основни параметри
Производител
Модел
CS4010-8GT-110
Тип суич
Layer 2
Портове и интерфейси
Портове
  • 8 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE)
  • 2 × SFP 100/1000 Mbps (uplink)
Скорост на превключване
20 Gbps
Скорост на препращане на пакети
14.88 Mpps
Мрежови функции
VLAN
32 VLANs, IEEE 802.1Q VLAN
Ethernet Loop Protection
STP, RSTP
Port Feature
  • IEEE 802.3x Flow Control
  • Unknown Unicast Suppression
  • Multicast Storm Control
  • Broadcast Storm Control
  • MAC+Port Binding
  • Loop Prevention
Link Aggregation
Static Aggregation
DHCP Function
DHCP Client
Енергийни характеристики
Захранване
External Power Adapter (54 V, 2.22 A)
Консумация на енергия
  • Идле: 3.8 W
  • Пълно натоварване: 114 W
PoE поддръжка
Да
PoE мощност
  • Port 3-8 ≤30 W
  • Port 1-2 ≤90 W
  • Обща мощност ≤110 W
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt
Физически характеристики
Размери на продукта
184.6 mm × 103.3 mm × 27 mm (7.27" × 4.07" × 1.06") (Д × Ш × В)