Суич Dahua CS4226-24ET-240
Продуктов код: 101554
Суич Dahua
Суич Dahua Суич Dahua Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Брой портове:
24
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
381.05 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.4
  • Въпроси и отговори
Суич Dahua CS4226-24ET-240
Основни характеристики
Суичът Dahua CS4226-24ET-240 предлага богата функционалност и висока производителност за мрежовите среди. Той разполага с 24 PoE Ethernet порта с 10/100 Mbps скорост, 2 комбинирани RJ-45/SFP порта с 10/100/1000 Mbps и 2 SFP порта с 1 Gbps честотна лента. Общата PoE мощност достига 240W, като портове 1 и 2 поддържат Hi-PoE с до 90W изходна мощност. Суичът е с Switching капацитет от 8.8 Gbps и протоколни стандарти като IEEE802.3 af/at/bt.
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Леснота на инсталация и управление
Енергийна ефективност
Основни параметри
Производител
Тип суич
Управляем
Layer
Layer 2
Портове и интерфейси
Ethernet портове
  • 24 x RJ-45 10/100 Mbps PoE
  • 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps combo
  • 2 x SFP 1000 Mbps combo
Оптични портове
2 x 1000 Mbps
Мрежови функции
Switching капацитет
8.8 Gbps
Скорост на пренасочване на пакети
6.55 Mpps
Буферна памет на пакетите
4 Mb
MAC таблица
Енергийни характеристики
PoE
да
PoE протоколи
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
PoE консумaция
Порт 1 и 2: 90W, Портове 3 до 24: 30W, Общо: 240W
1, 2, 4, 5 V+; 3, 6, 7, 8 V-
Захранване
100-240 VDC, 47-63 Hz, max 4 A
Физически характеристики
Тип монтаж
Комуникационен шкаф или свободно стоящ
Размери (Ш х Д х В)
440 mm x 220 mm x 44 mm
Тегло
2.47 кг
Сигурност и управление
Управлиние
WEB, APP
Управление на консумацията на енергия
Допълнителни характеристики
Съответства на стандарти
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Мълниезащита
Common Mode: 4KV, Differential Mode: 2KV
Защита от статично напрежение
Air Discharge: 8KV, Contact Discharge: 6KV
Работна температура
-10°C до 55°C
Работна влажност
5% - 95%, без конденз