Суич Dahua DH-PFS3006-4ET-36 Суич Dahua DH-PFS3006-4ET-36 Суич Dahua DH-PFS3006-4ET-36
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Dahua
Модел:
DH-PFS3006-4ET-36
Партиден номер:
DH-PFS3006-4ET-36
Брой портове:
4
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Възможности на суича:
PoE
  • Въпроси и отговори
Dahua DH-PFS3006-4ET-36
· Support four 10/100M PoE power supply ports, and two 10/100M uplink ports
· Support 802.3af and 802.3at standards
· OperatingTemperature: -10°C to +55°C
· Support 250 m long distance PoE tansmission
· Support PoE watchdog
Основни характеристики
  • Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet: 4
  • Таблица МАС адреси: 2000 влизания Комутаторна способност: 1,2 Гбит/с
  • Променлив ток (AC) Включен захранващ блок Захранване по Ethernet (PoE)
Подробно описание
Hardware
Data Transmission Port
4 PoE ports with 10/100 Mbps Base-TX
2 uplink ports with 10/100Mbps Base-TX
Power Supply
AC100–AC240V
Operating Temperature
-10°C to +55°C (-14°F–131°F)
Operating Humidity
10%–90%
Power Consumption
Idling: 0.5W
Full load: 36W
PoE
PoE Budget
Port1-4 ≤30W, whole PoE budget ≤36W
PoE Standard
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Assignment
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Performance
Switching Capacity
1.2 Gbps
Packet Forwarding Rate
0.89 Mpps
MAC Table Size
2 K
Jumbo Frame
2048 byte
Communication Standard
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Performance
ESD
Air discharge: 8kV
Contact discharge: 6kV
Thunderproof
Common mode: 6kV
Differential mode: 4kV
Net Weight
0.56 kg (1.23 lb)
Gross Weight
1.11 kg (2.15 lb)
Product Dimensions
(W × L × H)
194.0 mm × 108.1 mm × 35.0 mm (7.64" × 4.26" × 1.38")
Основна информация
ProductFamily
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Fast Ethernet 10100
Брой на медни портове за бърз етернет
4
Количество Uplink портове
2
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
Поддръжка на 10G
N
Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN
Пренос на данни
Комутаторна способност
1,2 Гбитс
Скорост на пренасочване
0,89 Mpps
Таблица МАС адреси
Дизайн
Цвят на продукта
Черен
Сертификати
CE: EN60950; FCC
Мощност
Захранване
Променлив ток AC
Включен захранващ блок
Y
AC входно напрежение
100 - 240 V
Консумация на енергия макс.
36 W
Захранване по Ethernet (PoE)
Захранване по Ethernet PoE
Y
Брой портове за Power over Ethernet PoE
30 W
36 W
Условия на работа
Работна температура
-10 - 55 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
Тегло и размери
Ширина
194 мм
Дълбочина
108,1 мм
Височина
35 мм
Тегло
560 г
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
303 мм
Дълбочина на опаковката
262 мм
Височина на опаковката
72 мм