Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200T-IL-A-0280
Продуктов код: 89363
Аналогова камера Dahua
Аналогова камера Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
HAC-HDW1200T-IL-A-0280
Резолюция на камерата:
2 MP
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HDW1200T-IL-A-0280
• 2 MP HDCVI куполна камера с двойно осветление
  CMOS сензор, 0.01 Lux в цветен режим, 0 Lux (вкл.осветление)
• Обектив 2.8 мм
• Хоризонтален ъгъл на видимост 102°
• Интелигентен IR до 40м, бяла алармена светлина до 40м
• DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, AGC, настройка на екранно меню по коаксиален кабел, вграден микрофон
• IP67, oт -30°С до +60°С
• 12VDC, 4.1W
Сензор 1/2.7" CMOS
Минимална осветеност 0.03Lux in color mode, 0Lux IR on
Инфрачервено осветление До 30 м.
WDR DWDR
Обектив Oбектив 2.8 mm
Алармен вход/изход -
Аудио вход/изход -
Външен/вътрешен монтаж IP67
Захранване 12VDC
Консумирана мощност 4.3W