Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6
Продуктов код: 96150
Аналогова камера Dahua
Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6 Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6
Партиден номер:
HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6
Резолюция на камерата:
2 MP
Цена с включен ДДС:
/
110.93 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Варифокалният обектив с фокусно разстояние от 2.7 мм до 12 мм предоставя регулируем ъгъл на виждане от 28.3° до 98.2°, осигурявайки гъвкавост при конфигурирането на наблюдаваната зона.
Други характеристики
Основни параметри
Име
Производител
Тип
Eyeball
Оптични характеристики
Матрица
2 Megapixel Progressive CMOS
Резолюция
1080p 1920 x 1080
Ефективни пиксели
2
Обектив
Варифокален
Фокусно разстояние
2.7 мм до 12 мм
Ъгъл на видимост
Iris Type
Фиксиран отвор
Видео и аудио
Кадри в секунда
CVI: PAL: 1080p25 fps; NTSC: 1080p30 fps
AHD: PAL: 1080p25 fps; NTSC: 1080p30 fps
TVI: PAL: 1080p25 fps; NTSC: 1080p30 fps
CVBS: PAL: 960H; NTSC: 960H
Видео порт
Избор на видео изход CVI, TVI, AHD, CVBS от един BNC порт
Вграден микрофон
Да
Намаляване на шума
3D NR
BLC
BLC, HLC, WDR
Нощен режим и осветление
Минимална осветеност
0.01 lux (F1.6 Color, 30IRE), 0.001 lux (F1.6 BW, 30IRE), 0 lux (с включен осветител)
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR, Цветен, Черно-бял
IR подсветка
60 м
IR On/Off Control
Автоматичен
IR LEDs
2
Интелигентни функции
SuperAdapt
Интелигентен алгоритъм за автоматична настройка на картината
Да
Огледален образ
Маски за поверителност
Включено/изключено, 8 зони, правоъгълник
AI Функции
Privacy masking
Мрежови възможности
Видео изход
CVI, TVI, AHD, CVBS
Функции за сигурност
Сертификати
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC
Енергийна консумация
6.4W
Работна температура
-40°C до +60°C
Работна влажност
95% RH, без наличие на конденз
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материал на корпуса
Метал
Цвят
Бял
Размери
122 мм x 104.8 мм