Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712
Продуктов код: 66568
Аналогова камера Dahua
Аналогова камера Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
HAC-HDW1200T-Z-A
Резолюция на камерата:
2 MP
Цена с включен ДДС:
/
119.78 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HDW1200T-Z-A
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и оптика
  • Обектив: Варифокален с фокусно разстояние от 2.7 до 12 мм
Тези параметри предоставят гъвкавост при създаването на наблюдателни поли.
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Модел
HAC-HDW1200T-Z-A-2712
Тип
Eyeball
Серия
Lite
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Матрица
12.7 2 Megapixel Progressive CMOS
Резолюция
1080p / 1920 x 1080
Ефективни пиксели
2
Сканираща система
Progressive
Фокусно разстояние
2.7 мм до 12 мм
Обектив
Варифокален
Видео и аудио
Кадри в секунда
  • CVI: 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps, 720P@50/60fps
  • AHD: 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps
  • TVI: 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps, 720P@50/60fps
  • CVBS: 960H
WDR
DWDR
Намаляване на шума
2D NR
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
Минимална осветеност
0.02 Lux@F1.7, 30IRE, 0 Lux IR on
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR
IR подсветка до
60 метра
IR LEDs
2
IR On/Off Control
Ръчен / Автоматичен
Интелигентни функции
Контрол на фокуса
Не
Интелигентно осветление
Да (IR/бяла светлина)
Огледален образ
Включено/изключено
Маски за поверителност
8 зони, правоъгълни
Софтуерно премахване на замъгляването
Да
Мрежови възможности
Видео порт
Избор на видео изход (CVI, TVI, AHD, CVBS) от един BNC порт
Функции за сигурност
Съотношение сигнал/шум
65 dB
Енергиен профил и защита
Захранване
12V ± 30% DC
Енергийна консумация
Макс. 8.2 W (IR включен)
Работна температура
-30°C до +60°C
Работна влажност
95% RH без наличие на конденз
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материал
Метал
Размери
122 мм x 104.8 мм