Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 2MP 2.8mm 12VDC
Продуктов код: 83947
Аналогова камера Dahua
Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 Аналогова камера Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Партиден номер:
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Резолюция на камерата:
2 MP
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Модел
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Тип
Eyeball
Серия
Lite
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Резолюция
1080p (1920 x 1080)
Матрица
2 Megapixel Progressive CMOS
Ефективни пиксели
2
Сканираща система
Progressive
Обектив
Фиксиран
Фокусно разстояние
2.8 мм
Ъгъл на видимост
102° хоризонтален
Видео и аудио
Кадри в секунда
PAL: 1080p25 fps; NTSC: 1080p30 fps
Видео порт
  • CVBS
  • CVI
  • TVI
  • AHD
BLC
BLC, HLC, DWDR
Намаляване на шума
3D NR
Нощен режим и осветление
Минимална осветеност
0.01 lux (F2.0, Цветен), 0.001 lux (F2.0, Черно-бяло), 0 lux с включен IR
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR, Цветен, Черно-бял
IR подсветка
До 30 м
IR On/Off Control
Автоматичен
IR LEDs
2
Интелигентно осветление
Да
Интелигентни функции
AI функции
Маскиране на поверителност (Privacy Masking)
Маски за поверителност
Включено/изключено (8 правоъгълни зони)
Огледален образ
Да
Мрежови възможности
Видео порт
BNC за избор на видео изход: CVI, TVI, AHD, CVBS
Функции за сигурност
Сертификати
CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC
Енергийна консумация
Макс. 2.7W (IR включен)
Работна температура
-40°C до +60°C
Работна влажност
95% RH без конденз
Физически характеристики
Размери
Диаметър: 97.1 мм, Височина: 93.0 мм