Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200T-0280B, 2MP HDCVI IR Bullet Camera
Продуктов код: 23963
Аналоговa камерa Dahua
Аналоговa камерa Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Dahua
Модел:
HAC-HFW1200T-0280B
Партиден номер:
HAC-HFW1200T-0280B
Гаранция:
24 месеца
Резолюция на камерата:
2 MP
Цена с включен ДДС:
/
65.81 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HFW1200T-0280B
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Благодарение на фиксирания обектив от 2.8 мм, камерата покрива широк зрителен ъгъл от 101°, което я прави подходяща за наблюдение на големи пространства.
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Dahua Technology
Модел
HAC-HFW1200T-0280B
Тип камера
Bullet
Оптични характеристики
Резолюция
2 Megapixel (1920x1080)
Сензор
1/2.7” Progressive CMOS
Обектив
2.8 mm
Ъгъл на видимост
101° (хоризонтален)
Минимална осветеност
0.02 Lux @ F1.9 (IR off), 0 Lux (IR on)
Видео и аудио
Кадри в секунда
25fps @ 1920x1080
Видео компресия
HDCVI/AHD/TVI/CVBS
Шумоподтискане
2D DNR
Разширен динамичен диапазон (WDR)
DWDR
Баланс на бялото
Автоматичен/Ръчен
Нощен режим и осветление
IR осветление
30 m
Тип IR осветление
Интелигентно IR с Microcrystalline LED
IR Cut Filter
Да (механичен)
IR On/Off Контрол
Автоматичен/Ръчен
Интелигентни функции
Автоматично управление
Функции
SmartIR, BLC (Backlight Compensation), HLC (High Light Compensation), DWDR
Мрежови възможности
Поддържани протоколи
HDCVI, AHD, TVI, CVBS
Кабелен интерфейс
Коаксиален
Управление
OSD меню чрез коаксиален кабел (XVR/UTC контролер)
Функции за сигурност
Гръмозащита
4KV TVS защита
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±30%
Консумация
Макс. 3.6W
Работна температура
-40°C до +60°C
Степен на защита
IP67
Материал
Алуминий
Физически характеристики
Размери
175 × 72.3 × 70.6 mm