Аналогова камера DAHUA HAC-HFW1200T-0280B-S6
Продуктов код: 85391
Партиден номер:
HAC-HFW1200T-0280B-S6
Резолюция на камерата:
2 MP
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HFW1200T-0280B-S6
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Фиксираният обектив с фокусно разстояние от 2.8 мм предоставя хоризонтален ъгъл на виждане от 102 градуса, подходящ за покриване на широки площи.
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Dahua Technology
Модел
HAC-HFW1200T-0280B-S6
Тип камера
Bullet
Оптични характеристики
Резолюция
2 Megapixel (1920x1080)
Кадри в секунда
PAL: 1080p25 fps; NTSC: 1080p30 fps
Матрица
1/2.7" Progressive CMOS OV2710-1E
Обектив
Фиксиран 2.8 mm
Ъгъл на видимост
102º хоризонтални
Видео и аудио
Видео порт
  • CVBS
  • AHD
  • TVI
  • CVI от BNC порт
Видео функции
BLC / HLC / DWDR
Намаляване на шума
3D NR
Баланс на бялото
Автоматичен (Area WB)
Нощен режим и осветление
IR осветление
Да, до 30 метра
IR LEDs
1 Microcrystalline LED
Минимална осветеност
0.01 Lux (цветно) / 0 Lux (черно-бяло, IR включен)
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR, цветен, черно-бял
Интелигентни функции
Интелигентно осветление
IR/Бяла светлина
Огледален образ
Да
AI функции
Privacy Masking
Мрежови възможности
Превключване на режим
CVI/TVI/AHD/CVBS
Функции за сигурност
Гръмозащита
Вградена 4KV TVS гръмозащита
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±30%
Енергийна консумация
Макс. 3.2 W (IR включен)
Работна температура
-40°C до +60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
174.5 x 70.6 x 72.3 мм