Аналогова камера Dahua HAC-HFW1509TLM-A-LED-036
Продуктов код: 60579
Модел:
HAC-HFW1509TLM-A-LED-036
Партиден номер:
HAC-HFW1509TLM-A-LED-036
Резолюция на камерата:
5 MP
Цена с включен ДДС:
/
113.81 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HFW1509TLM-A-LED-036
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
С фиксиран обектив с фокусно разстояние 3.6 мм и широк ъгъл на видимост от 111° по хоризонтал, камерата покрива оптимално наблюдаваната зона.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Модел
HAC-HFW1509TLM-A-LED-036
Тип камера
Bullet
Серия
Lite
Оптични характеристики
Матрица
1/2.7” 5 Megapixel Progressive CMOS
Резолюция
5 Megapixel (2592 x 1944)
Ефективни пиксели
5 MP
Сканираща система
Progressive
Фокусно разстояние
3.6 мм
Ъгъл на видимост
111° (H)
Видео и аудио
Кадри в секунда
PAL: 5M@20fps, 4M@25fps; NTSC: 5M@20fps, 4M@30fps
Вграден микрофон
Да
Шумов контрол
2D NR
Шум/Сигнал съотношение
65 dB
Видео порт
Избор на видео изход CVI, TVI, AHD, CVBS от един BNC порт
Нощен режим и осветление
Минимална осветеност
0.005Lux/F1.6, 30IRE, 0Lux с включена бяла светлина
IR подсветка
До 40 метра
IR LEDs
2
Интелигентно осветление
Да
Интелигентни функции
OSD меню
Баланс на бялото
Автоматичен/Ръчен
Намаляване на шума
2D NR
WDR
DWDR
Маски за поверителност
Включено/Изключено (8 зони, правоъгълник)
Мрежови възможности
Интерфейси
  • CVI
  • TVI
  • AHD
  • CVBS
Функции за сигурност
Сертификати
CE, FCC, UL
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC ±30%
Енергийна консумация
По-малко от 5W
Работна температура
-40°C до +60°C
Работна влажност
95% RH без конденз
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Корпус
Метал + Пластмаса
Размери
198.4 x 80.2 x 76.2 мм