Аналоговa камерa Dahua HAC HFW2241T-Z-A-27135, 2MP Starlight HDCVI IR Bullet Camer
Продуктов код: 23988
Аналоговa камерa Dahua
Аналоговa камерa Dahua
Модел:
HAC HFW2241T-Z-A-27135
Партиден номер:
HAC-HFW2241T-Z-A-27135
Гаранция:
24 месеца
Резолюция на камерата:
2 MP
Цена с включен ДДС:
/
170.98 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC HFW2241T-Z-A-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Булет камерата предлага моторизиран варифокален обектив с фокусно разстояние от 2.7 до 13.5 мм и хоризонтален ъгъл на виждане от 108.7° до 28.7°. Това осигурява гъвкавост при инсталацията и наблюдението на различни зони.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Dahua Technology
Модел
HAC-HFW2241T-Z-A-27135
Тип камера
Bullet
Оптични характеристики
Резолюция
2MP (1920x1080)
Тип матрица
Sony Exmor (STARVIS) CMOS, 1/2.8”
Минимална осветеност
0.004 Lux @ F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR on
Фокусно разстояние
2.7-13.5 mm
Ъгъл на видимост
Видео и аудио
Кадри в секунда
25/30 fps @ 1080P, 25/30/50/60 fps @ 720P
Видео изход
1-канален BNC, HD видео изход, CVBS видео изход
Вграден микрофон
Да
Аудио интерфейс
1x аудио вход
Функции
AGC, 2D/3D DNR, AWB
Нощен режим и осветление
IR осветление
80 m
IR LEDs
4
Контрол на IR
Ръчен/Автоматичен
Режим ден/нощ
Автоматичен ICR/Ръчен
Интелигентни функции
Функции
WDR (120 dB), OSD меню, моторизиран обектив
Зрителен ъгъл
Мрежови възможности
Видео порт
BNC, CVBS може да се променя
Дългоразстоянен пренос
Coax 800m @ 1080P RG6/U6, 300m @ UTP Cat5, AWG 24 мед
Функции за сигурност
Гръмозащита
4kV Lightning
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±30%
Енергийна консумация
Макс. 8.2W (IR on)
Работна температура
-30°C ~ 60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материал
Алуминий
Размери
244.1 mm x 90.4 mm x 90.4 mm