Аналогова камера Dahua HAC-HFW2241TU-Z-A-27135
Продуктов код: 83808
Партиден номер:
HAC-HFW2241TU-Z-A-27135
Резолюция на камерата:
2 MP
Цена с включен ДДС:
/
239.47 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HFW2241TU-Z-A-27135
• 2 MP HDCVI Starlight водоустойчива камера
• 1/2.8” CMOS сензор, 0.001 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
• 1920х1080 ефективни пиксела, 25 кад/сек при 2MP
• Интелигентен IR до 80м, True Day&Night
• IP67, oт -30°С до +60°С
• 12VDC, 9.6W
• Съвместими аксесоари за монтаж: PFA130-Е (опция)
Сензор 1/2.8" CMOS
Минимална осветеност 0.001 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
Инфрачервено осветление До 80 м.
WDR 130dB
Обектив Моторизиран варифокален обектив 2.7 mm - 13.5 mm
Алармен вход/изход -
Аудио вход/изход 1 аудио вход, вграден микрофон
Външен/вътрешен монтаж IP67
Захранване 12VDC
Консумирана мощност 9.6W